P O D H Á J S K A
LÉČEBNÉ   TERMÁLNÍ   LÁZNĚ   NA   JIŽNÍM   SLOVENSKU

Nabízíme celoroční rekreaci a léčení na jižním Slovensku nedaleko Nových Zámků. Pobyt je vhodný nejen pro jednotlivce, ale také pro rodiny s dětmi. Příjemné prostředí termálního koupaliště Podhájska je vybudované na ploše 12 ha v místě, kde na zemský povrch vystupuje termální zřídlo s teplotou přibližně 80°C. Pramen slané chuti je kromě mnoha jiných složek bohatý i na vzácný jód.

Voda je svým složením podobná vodě v Mrtvém moři v Izraeli a Jordánsku. Má léčivé účinky na choroby pohybového ústrojí, cévní a kloubová onemocnění, revmatismus, choroby dýchacích cest, astma, různá kožní onemocnění, onemocnění štítné žlázy, doléčení poúrazových stavů. Nejlepší složení vody na Slovensku i v Maďarsku.

kliknutím na fotografii se zvětší

Vstup do termálních lázní Podhájska
Vstup do termálních lázní Podhájska

Dobrá možnost občerstvení láká
Dobrá možnost občerstvení láká

Léčebný bazén v termálních lázních
Léčebný bazén v termálních lázních

Vždy po 20 minutách několikrát za den
Vždy po 20 minutách několikrát za den

Odpočinek u termálního bazénu Podhájska
Odpočinek u termálního bazénu Podhájska

I zpívání s harmonikou pomáhá léčit
I zpívání s harmonikou pomáhá léčit

Penzion se nachází blízko termálního koupaliště (cca 400 m). Ceny jsou uvedeny na osobu a týden pobytu. Pobyty jsou od soboty do soboty, případně dle domluvy. Provoz lázní je celoroční (kromě přestávky na čistění).

Ubytování: dvoulůžkové, tří a čtyřlůžkové pokoje v moderně zařízeném penzionu s možností jedné přistýlky. Součástí pokojů jsou terasy a balkony. Pokoje mají vlastní koupelnu: sprcha, umyvadlo, WC. Další vybavení: chladnička, rychlovar.konvice, základní nádobí, TV se slovenskými a českými programy (možnost připojení na internet).
Stravování: v penzionu je restaurace (možnost objednat si snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. Dobře zásobené restaurace a bufety jsou k dispozici v areálu koupaliště. Také výborná cukrárna.
Vybavení penzionu: možnost posezení na dvorku vybaveném i pro děti, bezplatné parkování auta na vlastním parkovišti.
Vycházkové a sportovní aktivity: k studenému pitnému přírodnímu prameni (cca 550 m sv. od Podhájské při silnici na Levice), vycházky do okolí Podhájské.-Např. z lázeň.areálu na lesní hřeben a dále po silnici k býv. klášteru Máriačalaď a k lesní restauraci Podháj a zpět do Podhájské(cca 8 km).-Možnost využít služeb místní agenturypropůjčeníjízdníchkol,event.prozájezdyautobusem

termín

dospělí

dítě 3 - 12 let

květen - červen

2 980,-- Kč

1 650,-- Kč

červenec - srpen

3 190,-- Kč

1 750,-- Kč

září - říjen

2 980,-- Kč

1 650,-- Kč

ostatní měsíce

2 860,-- Kč

1 580,-- Kč

Ceny jsou uvedeny na osobu a týden pobytu. Pobyty jsou od soboty do soboty, jiné termíny případně dle domluvy. Provoz lázní je celoroční, kromě krátké přestávky na čištění.

Cena zahrnuje: 7 x ubytování v penzionu, spotřebu energie a vody, ložní prádlo, místní poplatek
Cena nezahrnuje: dopravu (v Podhájske staví rychlík z Bratislavy), stravování, vstupné do léčebného areálu, cestovní pojištění
Termín a cena jsou doporučeny z poradenského hlediska.

zpět na turistickou nabídku

zpět na abecední nabídku

kontaktní adresa, telefony, e-mail

Autor: © webs